Blacha zimnowalcowana 1,0x1250x2500 DC01

Dostępność: dostępny
ilość kg
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Blacha walcowana na zimno

Blachy zimnowalcowane cechuje wyższa jakość, są bardziej plastyczne oraz wytrzymałe na rozciąganie niż blachy gorącowalcowane.  Blachy zimnowalcowane są cieńsze od gorącowalcowanych, a poprzez walcwanie na zimno, mają gładką powierzchnie, co pozawala na wypolerowanie powierzchni blach. Dzięki temu blachy zimnowalcowane wykorzystuję się wszędzie tam, gdzie oprócz wysokiej jakości i trwałości produktu końcowego, oczekujemy dobrego efektu wizualnego, np. w przemyśle samochodowym.


  Sprzedający zastrzega sobie prawo do modyfikacji cen towaru. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z handlowcem w celu sprawdzenia cen. Zastrzegamy sobie możliwość czasowej niedostępności towaru. Cena kosztów dostawy naliczana jest po dokonaniu zamówienia. Ilość produktów oferowanych w sklepie jest zmienna i podlega stałej aktualizacji. Niektóre produkty ( dla czynnych VAT-owców) sprzedawane są w cenie NETTO z zgodnie z rozporządzeniem art. 17 ust. 1 pkt 7 ustawy o VAT, w załączniku nr. 11 do ustawy.

  Zamówienia będą realizowane, dopiero po konsultacji z handlowcem i potwierdzeniem przez niego wszelkich informacji wraz z uzgodnieniem kosztów dostawy.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony