Pręt płaski, płaskownik 25x10 S235JR

Dostępność: dostępny
ilość kg
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Płaskownik stalowy, pręt płaski.

Płaskowniki stalowe to nic innego jak pręty stalowe cięte ze zwoju stali. Charakteryzują się płaskim kształtem i prostokątnym przekrojem.

Szeroko wykorzystywane w budownictwie, ogrodnictwie oraz rolnictwie do produkcji konstrukcji stalowych, do wytwarzania ogrodzeń, furtek, balustrad i barierek, bram a także słupów i poręczy.

Płaskowniki stalowe produkowane są z mocnej stali, nieulegającej odkształceniom i zachowującej swoje właściwości przez długi okres czasu.

 

 

  Sprzedający zastrzega sobie prawo do modyfikacji cen towaru. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z handlowcem w celu sprawdzenia cen. Zastrzegamy sobie możliwość czasowej niedostępności towaru. Cena kosztów dostawy naliczana jest po dokonaniu zamówienia. Ilość produktów oferowanych w sklepie jest zmienna i podlega stałej aktualizacji. Niektóre produkty ( dla czynnych VAT-owców) sprzedawane są w cenie NETTO z zgodnie z rozporządzeniem art. 17 ust. 1 pkt 7 ustawy o VAT, w załączniku nr. 11 do ustawy.

  Zamówienia będą realizowane, dopiero po konsultacji z handlowcem i potwierdzeniem przez niego wszelkich informacji wraz z uzgodnieniem kosztów dostawy.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony