Profil zimnogięty prostokątny 80x40x2 S235JRH

Dostępność: dostępny
ilość kg
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Profil zimnogięty prostokątny.


Profile zamknięte mają bardzo szerokie zastosowanie. W budownictwie, gdzie wykorzystywane są  do produkcji schodów, poręczy, rusztowań, belek stropowych i słupów. Rolnictwie, gdzie służą jako elementy konstrukcji, maszyn rolniczych, podwozi i ram.

Najważniejszymi cechami profili zimnogiętych jest bardzo duża wytrzymałość, sztywność i trwałość, zachowując niską wagę gotowej konstrukcji.
  Sprzedający zastrzega sobie prawo do modyfikacji cen towaru. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z handlowcem w celu sprawdzenia cen. Zastrzegamy sobie możliwość czasowej niedostępności towaru. Cena kosztów dostawy naliczana jest po dokonaniu zamówienia. Ilość produktów oferowanych w sklepie jest zmienna i podlega stałej aktualizacji. Niektóre produkty ( dla czynnych VAT-owców) sprzedawane są w cenie NETTO z zgodnie z rozporządzeniem art. 17 ust. 1 pkt 7 ustawy o VAT, w załączniku nr. 11 do ustawy.

  Zamówienia będą realizowane, dopiero po konsultacji z handlowcem i potwierdzeniem przez niego wszelkich informacji wraz z uzgodnieniem kosztów dostawy.

.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony