Rura czarna ze szwem 42,4x2,0 S235JRH

Dostępność: dostępny
ilość mb
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Rura czarna ze szwem

Rury stalowe ze szwem produkowane są w procesie zgrzewania. Powstają z taśm i arkuszy blach, które po odpowiednim ukształtowaniu zostają zgrzane lub spawane.
Największą zaletą rur ze szwem jest możliwość ich wytworzenia w dowolnie dużych średnicach. Dodatkowe zalety rur ze szwem to wytrzymałość i odporność na niskie oraz wysokie temperatury, a także substancje chemiczne, a przede wszystkim ich cena.

Rury stalowe stosuję się praktycznie w każdej dziedzinie gospodarki i przemysłu, od gospodarstwa domowego przez rolnictwo do przemysłu ciężkiego. Zastosowanie rur czarnych między innymi w rurociągach, gazociągach, oczyszczalniach itp..  Sprzedający zastrzega sobie prawo do modyfikacji cen towaru. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z handlowcem w celu sprawdzenia cen. Zastrzegamy sobie możliwość czasowej niedostępności towaru. Cena kosztów dostawy naliczana jest po dokonaniu zamówienia. Ilość produktów oferowanych w sklepie jest zmienna i podlega stałej aktualizacji. Niektóre produkty ( dla czynnych VAT-owców) sprzedawane są w cenie NETTO z zgodnie z rozporządzeniem art. 17 ust. 1 pkt 7 ustawy o VAT, w załączniku nr. 11 do ustawy.

  Zamówienia będą realizowane, dopiero po konsultacji z handlowcem i potwierdzeniem przez niego wszelkich informacji wraz z uzgodnieniem kosztów dostawy.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony