Blacha zimnowalcowana 1,5x1250x2500 DC01

Dostępność: dostępny
ilość kg
dodaj do przechowalni
Ocena: 1.6
Kod produktu: 9D0A-3386AA
Pin It

Opis

Blacha walcowana na zimno

Blachy zimnowalcowane cechuje wyższa jakość, są bardziej plastyczne oraz wytrzymałe na rozciąganie niż blachy gorącowalcowane.  Blachy zimnowalcowane są cieńsze od gorącowalcowanych, a poprzez walcwanie na zimno, mają gładką powierzchnie, co pozawala na wypolerowanie powierzchni blach. Dzięki temu blachy zimnowalcowane wykorzystuję się wszędzie tam, gdzie oprócz wysokiej jakości i trwałości produktu końcowego, oczekujemy dobrego efektu wizualnego, np. w przemyśle samochodowym.


  Sprzedający zastrzega sobie prawo do modyfikacji cen towaru. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z handlowcem w celu sprawdzenia cen. Zastrzegamy sobie możliwość czasowej niedostępności towaru. Cena kosztów dostawy naliczana jest po dokonaniu zamówienia. Ilość produktów oferowanych w sklepie jest zmienna i podlega stałej aktualizacji. Niektóre produkty ( dla czynnych VAT-owców) sprzedawane są w cenie NETTO z zgodnie z rozporządzeniem art. 17 ust. 1 pkt 7 ustawy o VAT, w załączniku nr. 11 do ustawy.

  Zamówienia będą realizowane, dopiero po konsultacji z handlowcem i potwierdzeniem przez niego wszelkich informacji wraz z uzgodnieniem kosztów dostawy.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony