Pręt ciągniony fi 40 h9 C45

Dostępność: dostępny
ilość kg
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Pręt ciągniony h9

Pręty ciągnione uzyskiwane są w procesie ciągnienia stali. Proces ciągnienia stosuję się w celu maksymalnej precyzji oraz w celu zachowania walorów mechanicznych obrabianego materiału.

Pręty ciągnione mają szerokie zastosowanie przy produkcji maszyn, narzędzi w budownictwie oraz rolnictwie.

 

 

  Sprzedający zastrzega sobie prawo do modyfikacji cen towaru. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z handlowcem w celu sprawdzenia cen. Zastrzegamy sobie możliwość czasowej niedostępności towaru. Cena kosztów dostawy naliczana jest po dokonaniu zamówienia. Ilość produktów oferowanych w sklepie jest zmienna i podlega stałej aktualizacji. W przypadku większej ilości zamówień, istnieje możliwość przygotowania dodatkowej oferty na produkty i naliczeniu dodatkowych rabatów. Niektóre produkty ( dla czynnych VAT-owców) sprzedawane są w cenie NETTO z zgodnie z rozporządzeniem art. 17 ust. 1 pkt 7 ustawy o VAT, w załączniku nr. 11 do ustawy. 

  Zamówienia będą realizowane, dopiero po konsultacji z handlowcem i potwierdzeniem przez niego wszelkich informacji wraz z uzgodnieniem kosztów dostawy . Wszelkie informacje dostępne są u naszych handlowców. Zapraszamy do kontaktu i zapoznaniem się z ofertą .

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony