Strzemiona budowlane 20x30

Dostępność: dostępny
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Strzemię budowlane do zbrojeń.

Wykorzystywane podczas produkcji zbrojeń budowlanych, głównie do belek budowlanych, ław fundamentowych, stropów, podciągów, wieńców, słupów.

Wykonujemy strzemiona zbrojeniowe w/g specyfikacji klienta. Oferujemy produkt wykonany ręcznie, co gwarantuję dokładność oraz zachowanie wymiarowania.

 

 

  Sprzedający zastrzega sobie prawo do modyfikacji cen towaru, przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z handlowcem w celu sprawdzenia cen. Zastrzegamy sobie możliwość czasowej niedostępności towaru. Cena kosztów dostawy naliczana jest po dokonaniu zamówienia. Ilość produktów oferowanych w sklepie jest zmienna i podlega stałej aktualizacji. W przypadku większej ilości zamówień, istnieje możliwość przygotowania dodatkowej oferty na produkty i naliczeniu dodatkowych rabatów. Niektóre produkty ( dla czynnych VAT-owców) sprzedawane są w cenie NETTO z zgodnie z rozporządzeniem art. 17 ust. 1 pkt 7 ustawy o VAT, w załączniku nr 11 do ustawy.

  Zamówienia będą realizowane, dopiero po konsultacji z handlowcem i potwierdzeniem przez niego wszelkich informacji wraz z uzgodnieniem kosztów dostawy . Wszelkie informacje dostępne są u naszych handlowców. Zapraszamy do kontaktu i zapoznaniem się z ofertą.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony