Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pręty stalowe znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, ogrodnictwie i rolnictwie. Przeznaczone są do wzmacniania konstrukcji betonowych oraz stalowych (zbrojenia ogrodzeń, bram oraz balustrad), a także produkcji maszyn. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór prętów, które różnią się od siebie kształtem i parametrami, dzięki czemu mają szerokie zastosowanie.

Oferta prętów ze stali

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę prętów stalowych o różnych kształtach. Wśród propozycji znajdziesz pręty płaskie, zwane płaskownikami. Produkt ma płaski kształt i prostokątny przekrój. Powstaje w wyniku cięcia zwoju stali, która jest odporna na czynniki atmosferyczne, nie odkształca się, dzięki czemu jej właściwości pozostają niezmienne przez długi czas. W ofercie znajdują się również pręty o kwadratowym przekroju. Produkt odznacza się dużą wytrzymałością, dlatego stosowany jest przede wszystkim do wzmocnienia konstrukcji narażonych na duże obciążenia. Dostępne są również pręty stalowe gładkie o okrągłej średnicy mającej różne wymiary. Tego typu elementy stalowe wykorzystywane są do zbrojenia stropów, posadzek i belek konstrukcyjnych. Proponujemy też pręty ciągnione powstające w wyniku ciągnienia stali. Proces ten zapewnia dużą precyzję oraz zachowanie parametrów technicznych materiału. Dzięki temu wykorzystywane są w produkcji maszyn i narzędzi w budownictwie.

Doradztwo przy kompletowaniu zamówienia

Wyroby zbrojeniowe ze stali znane są z wysokiej wytrzymałości i odporności na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Podczas wyboru odpowiednich rozwiązań należy zwrócić uwagę nie tylko na materiał, ale także zastosowaną powłokę, wymiary czy klasę wytrzymałości. Parametry te sprawiają, że pręty mają różne zastosowanie i nie w każdej konstrukcji mogą być wykorzystane. Zapewniamy pomoc fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomogą znaleźć optymalne rozwiązania, spełniające zarówno oczekiwania klientów, jak i normy, przepisy wskazane przez prawo budowlane.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony