Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pręty żebrowane w naszej ofercie wykonane są z wysokojakościowej stali węglowej. Jest to materiał nierdzewny, zapewniający wysoką odporność na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, wilgoci, promieniowania UV, a także skrajnych temperatur. Produkt z powodzeniem wykorzystuje się w zbrojeniach – połączenie żelaza i stali zapewnia konstrukcji wzmocnienie i stabilność.

Zalety zastosowania prętów żebrowanych

Pręty żebrowane wykorzystywane są w przemyśle budowlanym, szczególnie do wznoszenia konstrukcji żelbetonowych. Beton zbrojony stalą jest bardziej wytrzymały, odporny na naprężenia i wynikające z tego uszkodzenia. Konstrukcja, bez względu na jej rozmiar, zyskuje większą stabilność. Zwiększają się też jej właściwości wytrzymałościowe. Popularną metodą zbrojenia betonu jest układanie prętów w siatki. W naszej ofercie znajdziesz gotowe siatki zbrojeniowe, które przygotowujemy również w niestandardowych rozmiarach.

Oferta prętów do zbrojeń

Zbrojenie prętami żebrowanymi wykorzystywane jest w konstrukcjach o różnych rozmiarach i przeznaczeniu. Dlatego oferujemy szeroki wybór wariantów tego typu artykułów w kilkunastu wymiarach. Asortyment obejmuje pręty żebrowane ze stali o najwyższej klasie wytrzymałości (A-III), średnicy od 5 do nawet 32 mm i gatunkach B500SP, B500B oraz BSt500S.

Zapewniamy transport prętów żebrowanych na terenie całego kraju. Wykorzystujemy własne, przystosowane do tego typu elementów pojazdy, co gwarantuje krótki czas oczekiwania na dostawę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony