PRESTO STAL Rafał Piechowski

Klawkowo, ul. Kościerska 11 B
89-620 Chojnice
woj. pomorskie
Tel. +48 52 395 11 24

Przejdź do zakładki kontakt

GPS:
Szer.: 53.71759337869933
Dł.: 17.598778009414676

Hurtownia stali PRESTO STAL

Hurtownia stali PRESTO STAL oferuje wyroby hutnicze i zbrojenia o wysokiej wytrzymałości. Dostarczamy elementy stalowe do firm zajmujących się budową różnego rodzaju konstrukcji. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie posiadają wymagane certyfikaty i atesty niezbędne w przypadku wykonywania zbrojeń, jak i dowolnych budynków i konstrukcji. Nasi klienci zyskują nie tylko artykuły stalowe o wysokiej jakości, ale również kompleksową obsługę i realizację zamówienia w wyznaczonym terminie.

Asortyment firmy

Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam stworzenie oferty dopasowanej do potrzeb naszych klientów i ich firm. Dysponujemy szerokim wyborem stali zbrojeniowej, między innymi pręty żebrowe, druty, strzemiona i siatki zbrojeniowe. W ofercie znajdziesz również pręty stalowe, kształtowniki stalowe, kształtowniki gorącowalcowe i zimnowalcowe, a także blachy, rury i profile stalowe i wiele innych produktów. W asortymencie znajdują się także akcesoria do ogrodzeń, w tym stalowe daszki i nasadki na słupek oraz pasy transportowe o wytrzymałości od 3 do 5 ton.

Kompleksowa obsługa każdego zlecenia

Jako dostawca wyrobów hutniczych stawiamy zarówno na wysokiej jakości asortyment o wysokich parametrach trwałości i odporności na korozję, ale również na kompleksowość naszych usług. Dlatego hurtownia dysponuje zoptymalizowanym zapleczem transportowym i logistycznym. Posiadamy magazyn o dużej powierzchni, co pozwala zapewnić stałą dostępność asortymentu, a po złożeniu zamówienia w krótkim czasie zgromadzić i przygotować do wysyłki wszystkie elementy. Dzięki temu każde zlecenie realizujemy zgodnie z planem, zapewniając transport zamówienia, szczególnie dużych gabarytów, nie tylko na terenie województwa pomorskiego, ale również w dowolne miejsce na terenie naszego kraju. Przygotowaliśmy nie tylko różne formy dostawy, ale również płatności. Dla wygody naszych klientów możliwe jest dokonanie płatności zarówno przelewem, jak i gotówką w hurtowni lub u kierowcy, jeśli zamówiony jest transport na miejsce. Zapewniamy również kompleksowe doradztwo przy wyborze produktów z naszego asortymentu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony